MałgoLINKI - podsumowanie marca

sobota, 2 kwietnia 2016


Marzec już za nami, a to oznacza, że czas na podsumowanie. U mnie nic się nie zmieniło. Cały czas studiuje, cały czas mam na głowie mnóstwo projektów. Jeśli u Was coś ciekawego się wydarzyło w marcu to możecie napisać w komentarzu ;)
 1. Kolejny, bardzo fajny bank zdjęć 
 2. Strona z różnymi grafikami, fontami oraz mockupami - wszystko jest tu płatne, ale jeśli założycie konto i zapiszecie się na newsletter, to w każdy poniedziałek na waszą skrzynkę mailową trafią wybrane przez stronę rzeczy do pobrania za darmo przez określony okres czasu. Później znowu są płatne.
 3. Full Page Screen Capture - wtyczka do Google chrome, która pozwala na robienie zrzutów ekranów całej strony, bez ucinania jej. 
 4. Nie musisz mieć talentu plastycznego, aby stworzyć ciekawą grafikę. Za pomocą Weavesilk, każdy ruch myszki zamieni się we wspaniały wzór. 
 5. Zrelaksuj się i...namaluj piosenkę 
 6. Zagraj Beethovena, Mozarta lub Chopina używając myszki 
 7. Macie problem z nauką języka? To może nauka języka za pomocą Waszej ulubionej piosenki Wam pomoże? 
 8. Bardzo ciekawa gra logiczna
Ostatnio na blogu:


4 komentarze:

 1. Zaciekawiłaś mnie niektórymi linkami. Chętnie zajrzę na te strony :)
  Pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O Boziu.. weszłam tu jakieś dwie godziny temu i.. cały ten czas spędziłam na stronie z uzupełnianiem piosenek :x To za bardzo uzależnia hah

  OdpowiedzUsuń
 3. O! Podoba mi się to z narysowaniem piosenki ;) Chętnie sobie skorzystam. Ostatnio podobne ćwiczenie polecam na blogu, tylko bez wchodzenia w interpretację tekstu, klimatu itd. Co do creativemarket - właśnie się zastanawiałam, jak to jest z tymi rzeczami darmowymi. Już raz zdarzyło mi się taką czcionkę sobie wziąć, ale zastanawiam się, czy można ją wtedy spokojnie np. na blogu wykorzystywać. Co o tym sądzisz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że tak :) Jest to nadal wersja, która była płatna i po 6 dniach znowu płatna jest. Jest to taki bonus od strony dla osób zapisanych na nwesletter, więc nie widzę przeszkód w korzystaniu z tych fontów ;)

  OdpowiedzUsuń

- Komentarze takie jak: spam, obserwacja za obserwacje, prośby o klikanie w banery etc. zostają usuwane - ZAPAMIĘTAJ! MÓJ BLOG TO NIE TABLICA OGŁOSZEŃ
- Weryfikacja obrazkowa wyłączona

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life