Darmowe graficzne karty ćwiczeń

środa, 11 lipca 2018


Długo zastanawiałam się nad tym, co dla Was przygotować, myslałam nad kolejnym tutoriale na Bloggera, o nowej graficznej instrukcji lub po prostu dodać coś do sekcji "lifestyle" - może odświeżyć któreś DIY, które kiedyś było na blogu (jak np. lampiony ze słoiczków).

Już byłam blisko aby nad wymienionymi wyżej rzeczami popracować, aż do momentu, kiedy to stwierdziłam, że dobrym pomysłem będzie stworzyć graficzne karty ćwiczeń - na początek z samymi podstawami, z małą, ale dość treściową ilością wiedzy, tak aby nie zarzucać Was na początku nie wiadomo czym i nie wiadomo jaką objętością - w końcu jest to projekt sprawdzający jak taka forma przekazania wiedzy się sprawdzi, czy będziecie zainteresowani czy nie.

Nie ukrywam, że bardzo bym chciała stworzyć kolejną część graficznych kart ćwiczeń, aczkolwiek to wszystko będzie zależeć tylko od Was :)

Dla kogo są graficzne karty ćwiczeń? 

Dla osób, które chcą coś zacząć robić w kierunku grafiki, ale nie wiedzą jak się za to zabrać, te zadania pozwolą Wam zapoznać się chociaż trochę z grafiką, a przede wszystkim pokażą Wam, że jeśli chodzi o grafikę, to praca nie skupia się tylko na komputerze, ale również na kartce, ołówku/długopisie.

Czy będą potrzebne Ci programy graficzne?

Tak, ale nie musisz korzystać z płatnych. W tych kartach ćwiczeń będzie Ci potrzebny program do grafiki wektorowej, jeśli nie posiadasz Corela/Illustratora - nie masz się co martwić, te programy godnie zastąpi darmowy Inkscape :)

Na koniec, no cóż... nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do zapoznania się z kartami ćwiczeń :)

Pobierz


4 komentarze:

 1. natalia20041989 .12 lipca 2018 19:58

  Brzmi ciekawie, z chęcią zobaczylabym również serię DIY☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie mamy więcej czasu aby spróbować odnaleźć się w grafice :) Ale z ciekawości zajrzałyśmy do tych kart. Zadania wydają się proste ale to pewnie tylko pozory :D

  OdpowiedzUsuń
 3. blogujemy testujemy19 lipca 2018 11:44

  coś w twój i mój szablon wkradł się jakiś błąd, nie wiem jak to rozwiązać

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki błąd? Ja żadnego błędu w swoim szablonie nie widzę. Wszystko jest ok, w jeśli chodzi o Twoj to nie mam pojecia, nie widzę tego, linku nie ma ani nic. Jesli coś się dzieje to link się podsyła i pisze na maila. W każdym bądź razie, ja w swoim szablonie nic niepokojącego nie widzę ;)

  OdpowiedzUsuń

- Komentarze takie jak: spam, obserwacja za obserwacje, prośby o klikanie w banery etc. zostają usuwane - ZAPAMIĘTAJ! MÓJ BLOG TO NIE TABLICA OGŁOSZEŃ
- Weryfikacja obrazkowa wyłączona

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life