Skróty klawiaturowe Windows

niedziela, 26 sierpnia 2018


Skróty klawiaturowe - jak ja ich nie doceniałam, zaczęłam je doceniać w momencie, kiedy się okazało, że przyśpieszają moją pracę, a na studiach, nie raz naprawdę nie było czasu na to, aby podczas projektowania, szukać w opcjach komendy "cofnij" lub "wklej", o wiele szybciej szło to skrótami klawiaturowymi.

Dlatego, kiedy później zaczynałam pracę na komputerze, która nie była związana z projektowaniem, zapragnęłam korzystać ze skrótów klawiaturowych nie tylko w danej aplikacji/programie, ale również w danym systemie.

Przyznam się, że przez długi czas nie wiedziałam, jakie skróty klawiaturowe, są w systemie Windows, znałam tylko kilka i zagłębiałam tę wiedzę odpowiednio, do moich potrzeb, aż w końcu stwierdziłam, że zrobię sobie plakaty, które mi to ułatwią.

Takie plakaty, udostępnię dzisiaj i Wam i mam nadzieję, że komuś one ułatwią i przyśpieszą pracę tak samo jak mi :)
Poniżej znajdziecie link, pod którym możecie pobrać plik przygotowany do druku w formacie pdf z rozpiską tych skrótów klawiaturowych :)

Pobierz rozpiskę skrótów klawiaturowych

Zasady pobierania 

  • Pliki można pobierać na własny użytek
  • Pliki w rozmiarze A4
  • Jeśli chcesz się podzielić planami - nie kopiuj, udostępnij link :) 
  • Nie udostępniaj plików w formie zmienionej 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- Komentarze takie jak: spam, obserwacja za obserwacje, prośby o klikanie w banery etc. zostają usuwane - ZAPAMIĘTAJ! MÓJ BLOG TO NIE TABLICA OGŁOSZEŃ
- Weryfikacja obrazkowa wyłączona

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life