Rysunkowo - przegląd moich prac

środa, 23 stycznia 2019


Jakiś czas temu postanowiłam sobie, że co jakiś czas będę wrzucała na bloga wpisy z przeglądu moich prac, o dziwo, w ankiecie, która była jakiś czas temu, dużo osób zaznaczyło, że chciałoby tego typu wpisy, a mnie to baaardzo ucieszyło - serio.

Przyznam się Wam do czegoś, odkąd skończyłam studia, bardzo mało maluje/rysuje.
Moja praca głównie opiera się na DTP i projektowaniu identyfikacji wizualnych.
Ostatnio powiedziałam sobie "ej, ja chce do tego wrócić, do digital paintingu, do ukochanych akwareli, no ale motywacji jakoś tak brak...". 

Dlatego, na urodziny kupiłam sobie papier do akwareli, pędzelki i dokupiłam nowe akwarele. Oprócz tego, do łask przywróciłam Wacoma.

Rysowałam i malowałam, mając z tyłu głowy, że przecież chcieliście wpisy z mojego przeglądu rysunkowego, więc muszę Wam coś pokazać prawda?

I to właśnie była moja motywacja i dziś przedstawię Wam kilka moich prac :)

Akwarele


Zacznę od akwareli - to na nie najbardziej się obraziłam i to one zostały rzucone w kąt. Zbierałam się do nich i zbierałam, ale za każdym razem, kiedy już miałam wyciągnąć po nie rękę cofałam się, aż w końcu przełamałam i oto są! Akwarelowe obrazki ;)


To jest mój jeden z pierwszych obrazków namalowany po przerwie - część z Was, która śledzi mnie na Instagramie, doskonale kojarzy tego zająca :) Muszę Wam powiedzieć, że to jeden z tych obrazków z którego jestem najbardziej zadowolona. Tak wiem, zając jest niesymetryczny, proporcje lecą, ale, ale... przecież to miała być luźna ilustracja, więc w sumie wszystko jest ok :)

Zastanawiałam się przez jakiś czas czy wykorzystać ten obrazek w jakiś np. plakatach do pobrania (dodam tylko, że ta ilustracja krąży po mojej rodzinie jako plakat w pokojach maluchów ;) ), ale sama nie wiem... Chcecie plakat z tym zającem? Dajcie znać w komentarzu! :)

Kolejnym obrazkiem był zbiór owoców i muszę Wam powiedzieć, że powstał on zupełnie przez przypadek, po prostu w jednej chwili zapragnęłam mieć w jednym pokoju plakaty z owocami - w efekcie stanęło na kuchni :) Poniżej możecie zobaczyć ilustracje, które zostały wykorzystane do kuchennych plakatów.

Digital Painting 


Ojojoj tutaj to była tragedia! Serio! W ogóle nie miałam cierpliwości do Photoshopa i tabletu, ale coś tam naskrobałam, a poniżej możecie zobaczyć co to takiego :)


Zdania co do tego, jaki rodzaj postaci się znajduje na tym obrazku są podzielone - dla mnie jest to elf, dla mojej siostry Simorośl z Simsów - no cóż, to chyba zależy kto i jak na to patrzy ;)


Drugi obrazek - widok, namalowany dla rozluźnienia, w niecałe 10 minut.


Trzeci i ostatni obrazek, to grafika wektorowa. Ten obrazek należy do zestawu 3 plakatów do salonu mojej koleżanki i powiem szczerze, z tej 3 to właśnie ten najbardziej mi się podoba :)

Pierwszy wpis z tej serii, a więc dajcie znać jak Wam się podoba, czy chcecie więcej tego typu wpisów no i najważniejsze czego Wam brakowało w tym wpisie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- Komentarze takie jak: spam, obserwacja za obserwacje, prośby o klikanie w banery etc. zostają usuwane - ZAPAMIĘTAJ! MÓJ BLOG TO NIE TABLICA OGŁOSZEŃ
- Weryfikacja obrazkowa wyłączona

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life