Kartki urodzinowe/imieninowe do pobrania za darmo

wtorek, 12 marca 2019


Przyznam się Wam, że planuje kolejną odsłonę darmowych plannerów. Tym razem, grupa docelowa, to nie będą tylko studenci. Jednak, między robieniem jednej karty plannera, a drugiej, postanowiłam wrzucić Wam kartki urodzinowe/imieninowe, które czekały na publikację już jakiś czas.

Pierwszy raz na blogu pojawiają się kartki i jak zawsze przy pierwszych razach bardzo się denerwuje, jednocześnie mając wielką nadzieję, że projekty przypadną Wam do gustu :)


Muszę Wam powiedzieć, że ta kartka jest moją ulubioną. Ostatnimi dniami, mam słabość do łączenia koloru żółtego z ciemnym granatem.

Pobierz


Paski występują w moich projektach baaardzo rzadko. Zawsze mi się wydaje, że nie są one odpowiednie, jednak patrząc ile razy ta kartka została wykorzystana wśród moich bliskich - stwierdzam, że chyba częściej będę do pasków wracać, a Wy co myślicie o tej kartce? :)
Pobierz


Ostatnia kartka, bardziej delikatna i kobieca, u mnie sprawdziła się idealnie na imieniny babci :)

Pobierz

Informacje

  • Kartki są przygotowane i gotowe do druku
  • Pliki są zapisane w formacie PDF 
  • Pliki pobierasz tylko i wyłącznie na własny użytek - jeśli chcesz podzielić się kartkami z innymi, udostępnij ten wpis 
  • Kartki najlepiej drukować na papierze o większej gramaturze np. 200 lub 250 gram
  • Kartki są w rozmiarze A5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- Komentarze takie jak: spam, obserwacja za obserwacje, prośby o klikanie w banery etc. zostają usuwane - ZAPAMIĘTAJ! MÓJ BLOG TO NIE TABLICA OGŁOSZEŃ
- Weryfikacja obrazkowa wyłączona

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life