O mnie


Mam na imię Gosia

Od 4 lat zajmuje się grafiką i projektowaniem szablonów na Bloggera, a od 2 - animacją po klatkową.

Z wykształcenia i z zawodu - grafik, który postanowił realizować się dalej i takim sposobem znalazłam się na studiach informatycznych. Specjalizuje się głównie w grafice 2D i DTP. Moja praca to jednocześnie moja pasja, realizuje swoje zamiłowanie do grafiki wektorowej i minimalizmu. Przez pewien czas tworzyłam grafiki reklamowe pracując w agencji reklamowej oraz zajmowałam się szeroko pojętym DTP będąc grafikiem w drukarni. Obecnie - działam, projektuje, uszczęśliwiam drugiego człowieka realizując jego wizje danego projektu.
Skoro o uszczęśliwianiu mowa - lubię pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą, dlatego powstał ten blog, gdzie pokazuje jak zmienić bloga na bloggerze za pomocą kodów CSS, HTML i nie tylko. Powstają instrukcje graficzne, grafiki oraz szablony na bloggera do pobrania za darmo.
Moim celem jest pokazanie, że HTML, CSS  czy grafika nie są takie straszne :)

Prywatnie między grafiką a informatyką - narzeczona, jeździec od 14 lat, wolontariuszka pomagająca przy hipoterapii oraz pomagająca przełamać strach przy stawianiu pierwszych "kroków" na grzbiecie konia - nie tylko jak jeździć, ale również jak się zajmować tymi pięknymi zwierzętami. Miłośniczka podróży, wszelkiego rodzaju gadżetów, sprzętu komputerowego i jeździeckiego oraz jazdy samochodem (tylko jako kierowca :) ).


Masz pytanie? Napisz! :)


Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life