mypastellife.pl

moda, uroda, lifestyle

Letnie przyjęcie w namiocie
Lifestyle

Letnie przyjęcie w namiocie

Imprezy plenerowe stają się coraz bardziej popularne. To świetna alternatywa dla zamkniętych lokali czy wynajmu restauracji. Imprezy na świeżym powietrzu mają nietuzinkowy klimat i pozwalają na znacznie łatwiejszą organizację całego wydarzenia. Mamy większą przestrzeń i większą swobodę. Jednak jak właściwie zabrać się za organizację takiego przedsięwzięcia? Namiot imprezowy może być świetnym rozwiązaniem!

Namiot imprezowy - jak wygląda?

Namiot imprezowy – jak wygląda?

Na początku możemy sobie wyobrażać mały stelaż z dachem – i tyle. To mylne przeświadczenie, które nie pokrywa się z wyglądem namiotu imprezowego. Taka konstrukcja to coś znacznie większego i praktycznego. Letnie przyjęcie w takim miejscu może być zorganizowane nawet na kilkaset osób! Tak więc namiot imprezowy sprawdzi się osobom prywatnym, na przyjęcie urodzinowe, chrzest czy nawet wesele. To również rozwiązanie dla firm, które w okresie letnim chcą zorganizować integrację pracowników czy też wydarzenie biznesowe. Wszystkie okazje są dobre na przyjęcie w namiocie imprezowym. Co więcej, wszystkie będą naprawdę udane.

Plusy organizacji letniego przyjęcia w namiocie

Przede wszystkim mamy możliwość wyboru namiotu dostosowanego do danego przyjęcia. Mowa tu o wymiarach oraz dodatkowych rozwiązaniach. W okresie letnim z pewnością zależy nam na dobrej wentylacji, jasnej przestrzeni i wygodzie. Możemy więc wybrać długość, szerokość oraz wysokość namiotu imprezowego. Wystarczy skorzystać z kreatora dostępnego na stronie https://dascompany.com/namioty-imprezowe-stal-pe. Dodatkowo można wybrać rodzaj poszycia oraz stelaż. W okresie letnim najlepiej sprawdza się poszycie PE, czyli polietylen. Namioty imprezowe przystosowane do wyższych temperatur na zewnątrz mają dodatkowe udogodnienia. To między innymi system Air Control, zabezpieczenie przed promieniami UV, a nawet system zapobiegający skraplaniu się wody w środku konstrukcji. Nie trzeba się też martwić o wilgoć czy pleśń. 

Czy namiot imprezowy dobrze się prezentuje?

Na pewno można się zastanawiać, czy taki namiot imprezowy będzie się dobrze prezentował. Czy można w nim zorganizować także bardziej eleganckie przyjęcia? Czy na pewno sprawdzi się na chrzciny, a może nawet na wesele? Odpowiedź brzmi – jak najbardziej! Szczególnie wtedy, gdy dostosujemy go sami do naszych potrzeb. Mowa tu na przykład o wybraniu witrażowych okien umieszczonych w poszyciu namiotu. W trakcie dnia całe wnętrze będzie pięknie doświetlone. Wieczorem można zdecydować się na lampiony, świecie czy świetlne girlandy. 

Sam namiot wygląda bardzo porządnie i może być dostosowany do wielu stylów. Zarówno boho, jaki glamour czy do tematycznej imprezy. Taki namiot imprezowy to także wygoda! Mamy tutaj możliwość zorganizowania dowolnej aranżacji, dowolnego ustawienia stołów, ozdób, oświetlenia i każdego innego szczegółu. 

Jeśli chcesz zorganizować letnie przyjęcie i masz miejsce na np. swojej działce, to nie zastanawiaj się. Namiot imprezowy jest idealny do zorganizowania takiego wydarzenia. Goście na pewno długo nie zapomną takiego wydarzenia!